fbpx

Standardowa torba na zamówienie

46,00 

Torba 38x41cm

 

Jeśli zdecydujesz się zakupić torbę z własnym nadrukiem, przed zakupem i dokonaniem płatności prosimy o kontakt mailowy serdenko.contact@o2.pl lub o kontakt na instagramie @twoje.serdenko w celu przesłania wzoru i ustalenia szczegółów wykonania. 🙂

Przy wysyłaniu wzoru pamiętaj, że specjalizujemy się w prostych napisach i rysunkach więc wykonanie niektórych wzorów może być niemożliwe.

Torba wykonana jest z 100% bawełny, a nadruk namalowany farbą/mazakami specjalnie przeznaczonymi do tego typu tkanin. Nadruki utrwalamy, tak aby woda była im niestraszna! Torby bawełniane staramy się tworzyć w myśl less waste. Zamówienia pakujemy w papierowe kartoniki, używamy taśmy papierowej i sami robimy metki:) Cieszymy się, że teraz ty chcesz być less waste!

Każdy wzór może być przez ciebie zmodyfikowany. Wystarczy, że napiszesz nam w notatce do zamówienia, jaki kolor napisów/rysunków wolisz, co chcesz zamienić/usunąć, a my bez żadnych dodatkowych kosztów zmienimy to dla Ciebie!:) W końcu to Twoja idealna torba na zakupy!

Jak prać torbę?

Odpowiedni sposób prania przyjmuje się za:
– pranie torby na lewej stronie
– w maksymalnej temperaturze 30 stopni Celsjusza
– zwykłym, delikatnym mydłem
– nie pocierając wzoru na torbie
– piorąc ręcznie
Unikamy pralki i suszarki, ponieważ mogą one zniszczyć rysunek.
Kurczenie się bawełny w procesie prania jest zupełnie naturalne. Tkanina może po pierwszym praniu skurczyć się o 10-15% więc aby zmniejszyć ten proces zalecamy dociążyć czymś cięższym torbę podczas suszenia np. książkami

Kategoria: